Pizza neapolitańska z dowozem na Gądów we Wrocławiu

Jesteś fanem oryginalnego, pysznego włoskiego przysmaku? Spróbuj, jak smakuje pizza neapolitańska, którą podajemy w lokalu na Gądowie we Wrocławiu! Przejrzyj nasze menu i wybierz dania, które najbardziej wpisują się w Twoje kulinarne gusta. Oferujemy Ci wyjątkowe ciasto wypiekane w piecu opalanym drewnem. Powstaje ono na bazie składników wysokiej jakości. Zdecyduj, z jaką oliwą - czosnkową czy pikantną chcesz je zjeść. W naszym menu znajdziesz zarówno propozycje dodatków mięsnych, warzywnych, serowych, jak i wędlin czy owoców morza. Dzięki takiej różnorodności każdy wyszuka swój ulubiony zestaw.

pizza Wrocław Gądów

Delektuj się potrawą wilgotną w środku i z pulchnymi brzegami oraz smakiem składników, jakie znalazły się na cieście, która powstaje z włoskich produktów. W jej przygotowanie wkładamy całe serce i dlatego smakuje tak wyjątkowo!

Czy wyobrażasz sobie imprezę, wspólne oglądanie meczu lub inną okazję bez takiej przekąski jak pizza neapolitańska, o której można śmiało powiedzieć, że łączy ludzi? A może uwielbiasz to danie na kolację lub brakuje Ci pomysłu na szybki obiad? Wystarczy, że wtedy zadzwonisz do naszej pizzerii, a dostarczymy włoski przysmak pod każdy podany przez Ciebie adres na Gądowie we Wrocławiu. Dzięki temu, że masz do wyboru wiele wariantów, w tym ostrych i łagodnych, dopasujesz wybór dania do każdego z gości czy domowników. Przejrzyj nasze menu i wybierz potrawy, które spełnią ich oczekiwania. A może trafisz jeszcze przy okazji na jakąś ciekawą promocję?

Jeśli nie możesz dotrzeć do naszej pizzerii, zamów pizzę neapolitańską z dowozem i delektuj się ulubioną kompozycją smakową!