Pizza z dowozem na Pilczyce we Wrocławiu

Zlokalizowane w północno-zachodniej części Wrocławia osiedle Pilczyce znajduje się w niedalekiej odległości od lokalu, w którym mieści się Pizzeria Lidis, dlatego zapraszamy do odwiedzin. Jednak z równą przyjemnością zrealizujemy zamówienie z dowozem do domu czy firmy. Jeżeli szukasz autentycznego włoskiego smaku, który Cię oczaruje, przejrzyj menu, wybierz jedną lub kilka z jego pozycji i zleć nam przygotowanie wraz z dostawą!

pizza wrocław pilczyce

Pizza z dowozem od Lidis to dobry wybór z uwagi na komfort zamawiania, różnorodność dostępnych rodzajów kultowych włoskich potraw (w tym 4 tzw. pizze bianche, na sosie z ricotty), atrakcyjne ceny i przede wszystkim wysoką jakość. Wypiekane w piecu opalanym drewnem ciasto neapolitańskie powstaje na bazie profesjonalizmu, wiedzy, zaangażowania i talentu pizzaiolo. Dla smaku pizzy kluczowe są także odpowiednio ułożone na nim świeże, wysokiej jakości, włoskie składniki, takie jak pozyskiwane od sprawdzonych dostawców warzywa, szynki, mięsa, sery i aromatyczne przyprawy. Do każdego zamówienia możesz także dołączyć oliwę smakową lub klasyczną lub samodzielnie dodać jakieś produkty, np. pepperoni napoli czy wędzony ser scamorza.

Na naszej stronie online szybko i komfortowo zapoznasz się z ofertą i wybierzesz pizzę wpisującą się w Twoje kulinarne preferencje. Decydując się na wygodny dowóz pod same drzwi, możesz wybierać spośród różnych form płatności. Jeśli dysponujesz gotówką, wybierz opcję zapłaty przy odbiorze, a jeżeli wolisz uregulować zobowiązania od razu, zaznacz formę płatności szybkim przelewem lub BLIK-iem. Istnieje też możliwość płatności kartą przy odbiorze, więc każdy ma szansę odnaleźć najlepsze dla siebie rozwiązanie. Zachęcamy do składania zamówień!