Pizza z dowozem na Kosmonautów we Wrocławiu

Mieszkasz na osiedlu Kosmonautów we Wrocławiu i chcesz zamówić na dowóz pyszną pizzę z pieca opalanego drewnem? W naszej włoskiej pizzerii na pewno odnajdziesz pozycję, która przypadnie do gustu Tobie, Twojej rodzinie czy zaproszonym znajomym. Jeśli nie wiesz, na który smak się zdecydować, zapoznaj się z menu pełnym kuszących propozycji i złóż zamówienie. Oferujemy bardzo szybki czas realizacji i różne formy płatności, dzięki czemu jesteśmy sprostać wymaganiom nawet największych miłośników włoskiej kuchni.

pizza wrocław kosmonautów

Decydując się na nasz placek bazujący na składnikach wysokiej jakości (produkty włoskie), który dowieziemy bezpośrednio pod Twoje drzwi, możesz liczyć na pełną swobodę wyboru. Umożliwiamy bowiem zakup napojów i dodatków, co pozwala spersonalizować zestaw składników, które znajdą się na pysznym cieście w stylu neapolitańskim. Proponujemy 10 rodzajów pizz, z czego 4 na sosie z włoskiego sera ricotta oraz 6 na sosie z pomidorów. Realizujemy również zamówienia na pizze pół na pół i z dowolnym dodatkiem warzywnym lub mięsnym z naszego menu.

Możesz skorzystać z naszych usług telefonicznie lub przez Internet. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę z menu, wybierzesz preferowany rodzaj pizzy, dodatki czy inne produkty, a następnie klikniesz okienko z ceną podaną po prawej stronie panelu i przejdziesz do personalizacji zamówienia. W nowym oknie możesz wpisać kod promocyjny, wybrać typ dostawy i sposób rozliczenia (przelew, BLIK, płatność kartą czy gotówką) oraz, co najważniejsze czas realizacji. Pizza we Wrocławiu z dowozem na Kosmonautów może zostać dostarczona natychmiast lub na konkretną godzinę. W ostatnim etapie wypełnij dane kontaktowe, sprawdź, czy wszystko się zgadza, i określ swoje potrzeby, uzupełniając opcjonalne pole „uwagi”. Smacznego!

Zapraszamy do naszego lokalu - Lidis Pizza Kosmonautów, gdzie podajemy oryginalna i pyszną pizzę. Jeśli jesteś jej fanem to nie możecie Cię tu zabraknąć!