Pizza neapolitańska z dowozem na Popowice we Wrocławiu

Jednym z miejsc, do których możesz zamówić pizzę neapolitańską z naszej pizzerni, są Popowice we Wrocławiu. Proponujemy Ci klasyczną włoską potrawę kuszącą nie tylko wyglądem, ale i zapachem oraz smakiem. Taki jest właśnie każdy z naszych zestawów, które znajdziesz w menu. Wszystkie kompozycje są dobrze przemyślane, a poszczególne dodatki połączone tak, abyś mógł się delektować serwowanym przez nas jedzeniem.

Jedzenie Popowice pizzeria z Wrocławia

Oferujemy Ci pizzę neapolitańską wypiekaną w piecu opalanym drewnem w jednym, tradycyjnym wymiarze, podawaną z oliwą czosnkową lub pikantną. Do niej dodajemy owoce morza, wędliny, sery, warzywa lub mięso – wybór konkretnego zestawu zależy od Ciebie! Na co więc się zdecydujesz?

Proponowana przez naszą restaurację pizza neapolitańska powstaje wyłącznie z wysokiej jakości składników, aby ciasto było wyjątkowe. Przywiązujemy wagę również do dodatków, które na niej kładziemy. Używamy produktów włoskich m.in. szynki cotto czy salami spianata oraz aromatycznych przypraw, aby nadać temu daniu wyjątkowo smacznej oprawy. Zależy nam na tym, abyś zamówioną na Popowice we Wrocławiu potrawę mógł zjeść zawsze ciepłą i przyrządzoną ze świeżych składników.

Jeśli więc planujesz domówkę, z wizytą wpadli niespodziewanie goście, spotykasz się z kolegami na wspólne oglądanie meczu, wyprawiasz urodziny – rozwiąż szybko problem z jedzeniem. Złóż zamówienie telefonicznie lub za pośrednictwem strony internetowej w naszej pizzerni Pizza Lidis, a dostarczymy pyszny włoski przysmak pod każdy adres na Popowice we Wrocławiu!