Pizza neapolitańska z dowozem na Nowy Dwór we Wrocławiu

Stawiasz raczej na klasyczną Marguerite czy wolisz kompozycję składającą się z owoców morza lub warzyw? Restauracja Pizza Lidis to miejsce, w którym zamówisz na Nowy Dwór we Wrocławiu pizzę neapolitańską w najróżniejszych smakach. Nasi kucharze to prawdziwi rzemieślnicy, którzy w specjalnym piecu opalanym drewnem wypiekają wyjątkowe ciasto z wysokiej jakości składników. Przybierają je włoskimi produktami mięsnymi, serowymi i innymi oraz dodają odpowiednią szczyptę przypraw. W ten sposób powstaje proste, pyszne i sycące danie, któremu z pewnością się nie oprzesz. Menu pizzerni Pizza Lidis obejmuje propozycje dań podawanych z oliwą pikantną lub czosnkową.

pizza Wrocław Nowy Dwór

Czy wiesz, że pizza neapolitańska jest królową praktycznie każdej imprezy? Bez względu na to, czy są to urodziny, kolacja ze znajomymi, prywatka, czy wspólne oglądanie meczu. Włoski przysmak – pyszny, a zarazem łatwy do podzielenia – doskonale nadaje się do tego, aby zamówić go na takie spotkanie.

Nie masz pomysłu lub czasu na przygotowanie obiadu? Dostarczymy Ci na Nowy Dwór we Wrocławiu wybraną pizzę neapolitańską! W prosty i szybki sposób rozwiążesz ten problem, a domownicy z pewnością zaspokoją nie tylko głód, ale i będą delektować się tym daniem. Daj się skusić na różne smaki, jakie proponujemy. Owoce morza, warzywa, sery, wędliny, mięso – to przykładowe dodatki, które mogą się znaleźć w Twoim zestawie. Gotowy na prawdziwą ucztę? Zamów telefonicznie lub mailowo na Nowy Dwór we Wrocławiu nasz włoski przysmak! Zapraszamy Cię również do naszej restauracji Pizza Lidis!